Shpërthen Gent Strazimiri: Shqipëria nuk negocion me asnjë bir kurve!

Publikuar tek: barometri, më 07:57 26-04-2018 Shpërthen Gent Strazimiri: Shqipëria nuk negocion me asnjë bir kurve!

Vizita e kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në Gjermani ka ngjallur shumë reagime në politikën vendase.

Deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri ka reaguar me një gjuhë tepër të rëndë në lidhje me negociatat dhe bisedimet me shtetin Gjerman.

Në një postim në rrjetin social Facebook Strazimir shkruan:

“Tashi që ta kuptoni njëherë e mirë:
Gjermania është Gjermani dhe gjermani është gjerman, sepse në asnjë rast, për asnjë arsye, për asnjë përfitim nuk "negocion" me asnjë bir kurve!
...keni dërguar "negociatorin" e gabuar për "negociata"...”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058653116226196
array(1) { ["section"]=> string(74) "shperthen-gent-strazimiri-shqiperia-nuk-negocion-me-asnje-bir-kurve-118345" }