Shpërthen Gentian Daja:Budallit hapi rrugën, fitore spektakolare do shohë Luli dhe babai i tij

Publikuar tek: barometri, më 07:13 07-05-2017 Shpërthen Gentian Daja:Budallit hapi rrugën, fitore spektakolare do shohë Luli dhe babai i tij

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027188062667847
array(1) { ["section"]=> string(99) "shperthen-gentian-daja-budallit-hapi-rrugen-fitore-spektakolare-do-shohe-luli-dhe-babai-i-tij-77757" }