“Shpërthen” ish-kryeministri: Ky politikan është pedofil, ruani fëmijët!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:27 23-05-2017 “Shpërthen” ish-kryeministri: Ky politikan është pedofil, ruani fëmijët!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar ashpër kryebashkiakun Erjon Veliaj, duke e cilësuar atë si pedofil.

Referuar një mesazhi mbërritur në inbox-in e profilit të tij në facebook, Berisha akuzon Veliaj si pedofil dhe një rrezik për fëmijët.

POSTIMI I BERISHËS

Lal plehu pedofil. Ruani femijet prej tij!

Qytetari dixhital akuzon:

-Lal plehun per pedofil.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton se ç'fare poston ai per femijet?!

"Pershendetje Doktorr, besoj se je mire me shendet! E verejtet nje postim te Erion Veliajt dhe shperfaqjen e tij prej nje manijaku pedofil ne parkun e femijeve....E hoqi postimin me vone.ju lutem bejeni publike se ky esht rrezik per femijet!"  

LEXO EDHEVIDEO- FOTO / Degjeneron në perversitet Berisha, modifikon fotot e bashkisë në formë penisi (E VËRTETA)

 

 18581651_790705774423665_3543389715898401300_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036734104156494
array(1) { ["section"]=> string(73) "shperthen-ish-kryeministri-ky-politikan-eshte-pedofil-ruani-femijet-79651" }