Shpërthen Jim Carrey pas akuzave se shtyu ish të dashurën drejt vetëvrasjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:00 23-09-2016 Shpërthen Jim Carrey pas akuzave se shtyu ish të dashurën drejt vetëvrasjes Jim Carrey / E ndjera Cathriona White

Getty / Instagram

Aktori hollivudian Jim Carrey i ka kthyer përgjigje bashkëshortit të Cathriona White, e cila u gjet e vdekur në vaskën e hotelit pas një overdoze me barna të ndryshme.

“A është kjo mënyra se si një ‘bashkëshort’ nderon kujtimin e ‘gruas’ së tij? Sëmundja e vërtetë këtu është lakmia. Lakmi e turpshme”, ka thënë Carrey, duke nënkuptuar se Burton kërkon të “vjelë” para përmes padisë ndaj aktorit.

Bashkëshorti i viktimës, e cila ishte e dashura e Jim Carrey prej disa muajsh para se të ndahej nga jeta, ka thënë se aktori i transmetoi asaj herpes dhe gonorea, sëmundje seksualisht të transmetueshme, dhe më pas i bënte presion të vazhdueshëm që të mos tregonte.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0106520652771
array(1) { ["section"]=> string(81) "shperthen-jim-carrey-pas-akuzave-se-shtyu-ish-te-dashuren-drejt-vetevrasjes-53926" }