Shpërthen keq Agron LLAKAJ për radhët në kufi: Shtet me brekët në fund të këmbëve! Po i harruat këto ditë, haram e paçi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:52 14-08-2020 Shpërthen keq Agron LLAKAJ për radhët në kufi: Shtet me brekët në fund të këmbëve! Po i harruat këto ditë, haram e paçi Llakaj-Rama

Aktori i njohur  i humorit Agron Llakaj shprehet tejet i indinjuar për radhët në Kakavijë.

Prej ditësh qindra e mijëra shqiptarë kanë mbetur të bllokuar mes vapës përvëluese, pa bukë e pa ujë teksa para pak minutash policia u vu në lëvizje për të shpërndarë bidona me ujë.

Llakaj akuzon shtetin dhe u bën apel emigrantëve mos t’i harrojnë këto ditë kur të vijë momenti i votimit.

“E kemi fatin,shprese dhe marrezi ....,na jep nje engjell te na mbroje o Zot !”...,kjo eshte pamja e jone nga viti ne vit...,ne pritje e pritje e pritje...,ne radhe e ne radhe e ne radhe....,me dite e nete te tera...,i nxehti pervelues,mungesa e kushteve me minimale njerezore!”Vijne emigrantet dhe gdhihen ne radhe,bir o Edi Rama,ke te qaj me pare ! Radhe kilometrike ne pritje pa zgjidhje....,po ky eshte krim more njerez...., ,e perse valle ne akoma jemi nje shtet me breket ne fund te kembeve ?! ...hajde radha !!!Turp! Turp ! Turp Edi Rama !Edhe ju vellezer dhe motra bashke me femije mos i harroni keto dite....,pas 6 muajsh aty ne greqi do i keni,do tju shtrihen nen kembe per ate te shkrete vote ...,por nqs do i harroni keto dite harram e paci ! Tani bertisni...” jam krenar qe jam shqiptar “!...Zoti ju ndihmoft”, shkruan Llakaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010096073150635
array(1) { ["section"]=> string(123) "shperthen-keq-agron-llakaj-per-radhet-ne-kufi-shtet-me-breket-ne-fund-te-kembeve-po-i-harruat-keto-dite-haram-e-paci-217126" }