“Shpërthen” keq drejtori i policisë bashkiake: Kur*a e lagjes u bë drejtoreshë televizioni

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:31 18-11-2017 “Shpërthen” keq drejtori i policisë bashkiake: Kur*a e lagjes u bë drejtoreshë televizioni

Drejtori i policisë bashkiake në Shkodër Anton Hasanpapaj nuk është përmbajtur aspak në një postim në rrjete sociale.

Ai shkruan se njerëz pa moral janë emëruar në poste drejtuese dhe se mediat informojnë nën ndikimin e partive politike.

“Opozita???
Kush ësht realisht formacioni social që bën opozitën në këtë vënd??
Hallexhinjve nuk u del të paguajnë oferten dhe skanë Internet,nuk përfshihen në debat,nuk lexojnë e publikojnë statuse në fb,TV u shkërdhen trutë me arritjet e partisë, komshiu ka nderru parti sa herë i ka mbaru thesi miellit, kurva e lagjes asht ba drejtoreshe, llafazanet i jan turrur Lulit ,trimat i kan hy hashashit, te drejtet ose Jan në burg per drita ose kan ik azil”, shkruan drejtori i policisë bashkiake në Shkodër.

 

ant.jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0033040046691895
array(1) { ["section"]=> string(94) "shperthen-keq-drejtori-i-policise-bashkiake-kur-a-e-lagjes-u-be-drejtoreshe-televizioni-100046" }