Shpërthen këshilltari i Erion Veliajt: Derdhe vrerin o Lul!

Publikuar tek: politike, më 15:38 08-12-2015 Shpërthen këshilltari i Erion Veliajt: Derdhe vrerin o Lul!

Shpërthen këshilltari për mediat i Erion Veliajt, Renato Kalemi. Ndodhur në afërsi të vendit ku po digjet bunkeri nga protestuesit e PD-së, ai bën një koment, duke i kujtuar kreut të PD-së se sot nuk vriten më protestuesit, ashtu siç ndodhi më 21 janar 2011.

“O Lul, nuk vriten më protestuesit sot, or Lul! Ndaj, derdhe vrerin, paguaj faturën e shkatërrimeve në qytet dhe prit zgjedhjet e radhës!”, shkruan Kalemi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099930763244629
array(1) { ["section"]=> string(63) "shperthen-keshilltari-i-erion-veliajt-derdhe-vrerin-o-lul-27248" }