Shpërthen Kreshnik Spahiu: Troç e meritojmë copëtimin, përçmimin dhe poshtërimin!

Publikuar tek: politike, më 07:57 23-04-2019 Shpërthen Kreshnik Spahiu: Troç e meritojmë copëtimin, përçmimin dhe poshtërimin!

Ish kreu i 'Aleanca Kuq e Zi', Kreshnik Spahiu ka reaguar ashpër për rezultatin e votimeve në Maqedoninë e Veriut.

Ashtu sikurse u raportua 90% e shqiptarëve kanë votuar pro kandidatëve maqedonas. Ndërsa ky fakt e ka irrituar tej mase Spahiun.

"Ditë e zezë për kombin.

Në zgjedhjet për president të maqedonisë, shqiptarët votuan vetëm 11% shqiptarin.

Të gjitha votat shqip shkuan për kandidatët maqedonas!

Troç e meritojmë copëtimin, përçmimin dhe poshtërimin!", ka shkruar ai.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075321197509766
array(1) { ["section"]=> string(85) "shperthen-kreshnik-spahiu-troc-e-meritojme-copetimin-percmimin-dhe-poshterimin-161486" }