‘Shpërthen’ Kryemadhi: Ky satrap ka shqyer portat e Shqipërisë për të larguar të rinjtë

Publikuar tek: politike, më 17:13 30-01-2018 ‘Shpërthen’ Kryemadhi: Ky satrap ka shqyer portat e Shqipërisë për të larguar të rinjtë

Marrëveshja e detit me Greqinë dhe deklaratat e ministrit të Jashtëm, Nikos Kotzias kanë shkaktuar një valë reagimesh në politikën shqiptare.

Për këtë çështje kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nuk i ka kursyer akuzat kundër kryeministrit Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, Kryemadhi shkruan se Rama për një karrige është gati të shesë çdo gjë të mundshme.

“Dhe në fund e ka të qartë se shqiptarëve nuk u duhet më as deti, as mali, as fushat dhe asnjë pasuri tjetër, sespe kështu si e ka katandisur Shqipërinë dëshira e çdo të riu është të largohet nga vendi”,- shkruan Kryemadhi ndër të tjera.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_40.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091691017150879
array(1) { ["section"]=> string(91) "shperthen-kryemadhi-ky-satrap-ka-shqyer-portat-e-shqiperise-per-te-larguar-te-rinjte-108504" }