Shpërthen “lufta” në “Elbasan Arena”, plagoset rëndë tifozja e Partizanit (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 19:46 30-10-2016 Shpërthen “lufta” në “Elbasan Arena”, plagoset rëndë tifozja e Partizanit (FOTO)

Është ndërprerë në minutën e 85’ ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut në “Elbasan Arena” pas përplasjeve fizike mes dy tifozerive.

Një tifoze femër e Partizanit është plagosur rëndë dhe është dashur ndërhyrja e menjëhershme e mjekëve të ambulancës. Tifozja është transportuar me barrelë. Edhe tifozë të tjerë kanë mbetur të plagosur më lehtë nga konfrontimi që nisi pas dëmtimit të lojtarit të Skënderbeut.

 


Incidenti by PanoramaVideo

asd2d2d4fgfghot_1.jpg

 

Screasd23d2d2dnshot_1.jpg

 

df34f33f3f3fnshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096578598022461
array(1) { ["section"]=> string(79) "shperthen-lufta-ne-elbasan-arena-plagoset-rende-tifozja-e-partizanit-foto-57886" }