Shpërthen makina te ish-Ekspozita, zjarrfikset dhe policia në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 13:04 29-04-2015 Shpërthen makina te ish-Ekspozita, zjarrfikset dhe policia në vendngjarje

Një makinë ka shpërthyer para pak minutash te zona e ish-Ekspozitës në Tiranë.

Fatmirësisht nuk raportohet për asnjë të lënduar veç dëmeve materiale të makinës. Ende nuk dihen shkaqet e këtij shpërthimi edhe pse paraprakisht dyshohet të ketë ardhur si pasojë e impiantit të gazit në makinë. Makinat zjarrfikse dhe ato të policisë kanë shkuar në vendngjarje ndërkohë që po punohet për normalizimin e trafikut.

.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadori austriak: Shqiptarët nuk kanë shans për të marrë azil politik
KLD shkarkon gjyqtarin Pojanaku i dënuar për korrupsion, pezullohet gjyqtari i Kavajës Osman Aliu »
Article Logic
Execution time: 0.011727094650269
array(1) { ["section"]=> string(77) "shperthen-makina-te-ish-ekspozita-zjarrfikset-dhe-policia-ne-vendngjarje-9965" }