Shpërthen makina te Prokuroria e Përgjithshme në Tiranë, zona blindohet nga policia

Publikuar tek: aktualitet, më 22:10 01-05-2017 Shpërthen makina te Prokuroria e Përgjithshme në Tiranë, zona blindohet nga policia

Një automjet ka shpërthyer pak minua më parë në zonën pranë Prokurorisë së Përgjithshme në Tiranë.

Automjeti i shpërthyer është tip “Smart” dhe ka pësuar dëmtime në pjesën e pasme. Mësohet se nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Paraprakisht mendohet se shpërthimi mund të jetë shkaktuar nga një lëndë plasëse, por nuk përjashtohen edhe pistat e tjera.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e ngjarjes. (Vijon..)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr me thikë, plagoset rëndë 50-vjeçari
Fluksi në Qafë Thanë, për shkak të turistëve maqedonas »
Article Logic
Execution time: 0.019628047943115
array(1) { ["section"]=> string(88) "shperthen-makina-te-prokuroria-e-pergjithshme-ne-tirane-zona-blindohet-nga-policia-77113" }