Shpërthen me eksploziv mobileria e biznesmenit nga Kruja (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:18 12-02-2017 Shpërthen me eksploziv mobileria e biznesmenit nga Kruja (FOTO)

 Gjatë orëvet të vona të natës një sasi eksplozivësh kanë shpërthyer në mobilerinë e një biznesmeni me iniciale B.B në Nikël të Krujës.

Policia bën me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 1:27 dhe për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Efektivet e Policisë, të cilët kanë siguruar dhe kqyrur vendin e ngjarjes, mbledhur provat materiale, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 U njoftua njësia Anti- Eksploziv për veprime më të specializuara./NEWSBOMB.AL/ 

shperthim.jpgbiznesmeni.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e milionave në Rinas, gjykata lë në burg policët privatë
Terminal i përkohshëm për autobusët e linjave të juglindjes, shtohen edhe 100 vende parkimi »
Article Logic
Execution time: 0.012444972991943
array(1) { ["section"]=> string(67) "shperthen-me-eksploziv-mobileria-e-biznesmenit-nga-kruja-foto-68486" }