Shpërthen me të shara deputeti i PS: Ju **fsha arbitrin, me 10 lojtarë për 65 minuta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:39 22-10-2017 Shpërthen me të shara deputeti i PS: Ju **fsha arbitrin, me 10 lojtarë për 65 minuta

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe e ka shprehur publikisht se është një tifoz i "zjarrtë" i Juventusit në Itali dhe Partizanit në vendin tonë.

Por mesa duket mbrëmjen sotme Braçe nuk e ka përmbajtur dot veten dhe ka shpërthyer në të shara në rrjetet sociale.

Reagimi mjaft i ashpër i Braçes ka qenë për ndeshjen Udineze-Juventus ku për bardhezinjtë u dha një karton i kuq.

Për Braçen gjykimi ka qenë skandaloz dhe i turpshëm, por gjithsesi i gëzohet fitores së Juventusit.

Më poshtë reagimi i plotë i Erion Braçes në instagram: 

Screenshot_29.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044853210449219
array(1) { ["section"]=> string(86) "shperthen-me-te-shara-deputeti-i-ps-ju-fsha-arbitrin-me-10-lojtare-per-65-minuta-96821" }