Shpërthen me tritol banesa me 4 persona brenda

Publikuar tek: aktualitet, më 10:36 05-02-2017 Shpërthen me tritol banesa me 4 persona brenda ilustruese

Një sasi tritoli ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme brenda banesës në Fshatin Grude e Re, njësia Rrethina në Shkodër.

Mësohet se në momentin e shpërthimit të tritolit, brenda banesës ka patur 4 familiarë. Fatmirësisht nuk ka patur viktima por vetëm dëme material. Policia po merret me zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nisin homazhet për gjeniun e letrave shqipe, Dritëro Agolli
Vajza e njohur e ekranit ndez debat: Dritëroi ka shkruar për Enverin po aq sa Saliu e ka kuruar (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.0096449851989746
array(1) { ["section"]=> string(52) "shperthen-me-tritol-banesa-me-4-persona-brenda-67776" }