‘Shpërthen’ moderatorja shqiptare: Puna e mendjes është si b*tha…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:44 26-06-2019 ‘Shpërthen’ moderatorja shqiptare: Puna e mendjes është si b*tha…

Moderatorja e Ora News, Dajana Shabani ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të aksidentit që pësoi bashkë me vajzën e saj teksa udhëtonte me makinë.

Shabani në të njëjtën kohë është shumë aktive në rrjetet sociale, ajo herë paas here publikon foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, në Instastory moderatorja ka publikuar një thënie të njohur Lao Tzu, të cilës i bashkangjit dhe mendimin e saj:

‘Kur nuk ma di historinë, mos hap gojë…Se puna e mendjes është si byça; e ke ose nuk e ke’, shkruan Shabani. Nuk dihet nëse kjo thënie i është drejtuar mediave apo Dajana e ka për dikë në veçanti.

Kujtojmë që prej kohësh, moderatorja përflitet për një lidhje me një boksier, por që nuk e ka komfirmuar.

dj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051028966903687
array(1) { ["section"]=> string(68) "shperthen-moderatorja-shqiptare-puna-e-mendjes-eshte-si-b-tha-169817" }