Shpërthen në flakë autobusi në qendër të qytetit, plagoset rëndë shoferi

Publikuar tek: bota, më 12:49 11-03-2019 Shpërthen në flakë autobusi në qendër të qytetit, plagoset rëndë shoferi Foto nga vendngjarja

Një autobus ka shpërthyer në flakë në qender të Stokholmit ku si pasojë shoferi mori disa plagë të rënda.

Autobusi i cili kishte difekt u përplas para hyrjes së një tuneli ku shpërtheu në flakë.

Sipas informacioneve në ate moment autobusi nuk kishte pasagjerë pasi shoferi ishte jashtë orarit të puës.

Zjarrfikëset mbërritën menjëherë në vendngjarje për të shuar flakët.

 Shoferi i autobusit gjendet në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Ndërkohë gjendja e tij është stabilizuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011943101882935
array(1) { ["section"]=> string(78) "shperthen-ne-flake-autobusi-ne-qender-te-qytetit-plagoset-rende-shoferi-155973" }