Shpërthen në flakë dyqani i zarzavateve te Myslym Shyri, pronari shiste edhe bombula gazi (PAMJET VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:56 25-01-2020 Shpërthen në flakë dyqani i zarzavateve te Myslym Shyri,  pronari shiste edhe bombula gazi (PAMJET VIDEO) Foto nga vendngjarja

Shpërthen në flakë një dyqan zarzavatesh te Myslym Shyri.

 Në mes të ditës, në mes të një blloku pallatesh, flakët kanë gllabëruar gjithë hapësirën dhe shtëllunga tymi po përhapen gjithandej.

Pronari i dyqanit të zarzavateve, së fundmi, sic thonë burimet për newsbomb.al shiste edhe bombula gazi ndaj ky dyshohet të jetë edhe shkaku i zjarrit.

Deri tani nuk raportohet për njerëz të lënduar ndërsa dy zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022809982299805
array(1) { ["section"]=> string(108) "shperthen-ne-flake-dyqani-i-zarzavateve-te-myslym-shyri-pronari-shiste-edhe-bombula-gazi-pamjet-video-193136" }