Shpërthen në flakë makina e aktorit Laert Vasili

Publikuar tek: aktualitet, më 23:31 24-01-2017 Shpërthen në flakë makina e aktorit Laert Vasili

Ka shpërthyer në flakë makina e aktorit të njohur shqiptar Laert Vasilit.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë ndërsa akoma nuk janë bërë të ditura shkaqet që shkaktuan zjarrin. Kujtojmë që dhe disa muaj më parë aktori u dhunua shumë keq nga një person i cili nuk u identifikua nga vet aktori. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tenton të përdhunojë shitësen tek Rruga e Elbasanit, arrestohet pronari i butikut (EMRI)
Nga menaxhere e lokalit në Tiranë në oficere policie, gruaja rrëfen vuajtjet e vajzave prostituta »
Article Logic
Execution time: 0.011860847473145
array(1) { ["section"]=> string(54) "shperthen-ne-flake-makina-e-aktorit-laert-vasili-66564" }