SHPËRTHEN në flakë makina e shefit të POLICISË së paraburgimit të Bradasheshit, DYSHOHET se ka lidhje me detyrën (EMRI-DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:18 25-12-2019 SHPËRTHEN në flakë makina e shefit të POLICISË së paraburgimit të Bradasheshit, DYSHOHET se ka lidhje me detyrën (EMRI-DETAJE) Makina e shefit te Policise ne paraburgimin e Bradasheshit, Krenar Kasi

Makina e shefit të Policisë në paraburgimin e Bradasheshit, ka shpërthyer në flakë pak metra larg Drejtorisë së Policisë së Elbasanit.

Mësohet se mjeti tip Mercedes Benz ML ka qenë në pronësi të shtetasit Krenar Kasi, me detyrë shef i Policisë në paraburgimin e Bradasheshit, ndërsa dyshimet kryesore kanë të bëjnë me detyrën e tij, pasi vetë Kasi ka thënë se nuk ka konflikte me persona të tjerë.

Policia e Elbasanit ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e ngjarjes, ndërsa po hetohen dhe detyrat e mëparshme që ka mbajtur Krenar Kasi.

Kujtojmë se, para se të emërohej me detyrë shef i Policisë në paraburgimin e Bradasheshit, shtetasi Krenar Kasi ka mbajtur detyrën e shefit në sektorin e narkotikëve në Drejtorinë e Policisë Elbasan, ndërsa ka mbajtur dhe detyrën e shefit të Policisë në burgun e Peqinit.

Screenshot_1.jpg81031004_568349150394151_4919670387987447808_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkrimtari Ruka reagon ashpër për Festivalin: Turpi mbuloftë emrin e atyre regjisorëve që kanë emrin në tekstet e atyre këngëve. Nuk kuresehet as regjisori i njohur: Pikë në b*thë (E PLOTË)
Auron Tare tregon historinë me deputetin shqiptar: Na shiste kaseta me filmime nga Kosova, dhe thoshte i dhurova për UÇK »
Article Logic
Execution time: 0.013057947158813
array(1) { ["section"]=> string(130) "shperthen-ne-flake-makina-e-shefit-te-policise-se-paraburgimit-te-bradasheshit-dyshohet-se-ka-lidhje-me-detyren-emri-detaje-190384" }