Shpërthen në FLAKË makina në autostradën Tiranë-Durrrës (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 06:05 01-05-2018 Shpërthen në FLAKË makina në autostradën Tiranë-Durrrës (FOTOT)

Nja makinë ka shpërthyer në flakë pak minuta më parë autostradën Tiranë-Durrrës. Ngjarja ka ndodhur në Maminas.

Siç shihet nga fotot që ka siguruar newsbomb.al makina ka marrë flakë në pjesën e përparme të saj. Ende nuk dihen shkaqet, por dyshohet për një defekt teknik në motorrin e mjetit. Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Ndërsa pritet që policia dhe shërbimet zjarrfikëse të mbërrijnë në vendngjarje.

1.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ke punësuar në ministri dashnoren që ta di gjithë Tirana, gazetari sulmon hapur Fatmir Mediun: Mos guxo më!
Mëngjesi me kthjellime dhe vranësira, por ja zonat ku do ketë shira pasdite »
Article Logic
Execution time: 0.010188102722168
array(1) { ["section"]=> string(68) "shperthen-ne-flake-makina-ne-autostraden-tirane-durrres-fotot-118987" }