Shpërthen në flakë makina në ish-Bllok, shkrumbohet plotësisht

Publikuar tek: aktualitet, më 17:20 12-11-2019 Shpërthen në flakë makina në ish-Bllok, shkrumbohet plotësisht

Një makinë ka marrë zjarr ditën e sotme në zonën e ish-Bllokut.

Ngjarja ka nodhur rreth orës 16:30 në rrugën “Sami Frashëri”, fatmirësisht pa persona të lënduar. Shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta, ndërsa makina është djegur plotësisht.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe po punojnë për normalizimin e situatës për shkak të trafikut të shkaktuar gjatë djegies së mjetit.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022722005844116
array(1) { ["section"]=> string(68) "shperthen-ne-flake-makina-ne-ish-bllok-shkrumbohet-plotesisht-185633" }