Shpërthen në FLAKË makina te Kthesa e Kamzës (PAMJET VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:17 24-03-2018 Shpërthen në FLAKË makina te Kthesa e Kamzës (PAMJET VIDEO) Nga vendi i ngjarjes

Një makinë ka shpërthyer në flakë paraditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur te Kthesa e Kamzës teksa makina ishte në ecje.

Për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme materiale. Ngjarja ka tmerruar edhe shoferët që po kalonin aty pranë ndërsa menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe grupi i hetimit për të zbardhur shkaqet e shpërthimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministria e Bujqësisë jep fond për të përmbyturit në Shkodër, ja SHUMA
Shpërthen deputeti i PD: Artistët i helmojnë me mollë »
Article Logic
Execution time: 0.011291027069092
array(1) { ["section"]=> string(64) "shperthen-ne-flake-makina-te-kthesa-e-kamzes-pamjet-video-114371" }