Shpërthen në flakë në ecje makina te ‘Rruga e Kavajës’ në kryeqytet, Policia dhe zjarrfikësja në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 14:16 17-10-2020 Shpërthen në flakë në ecje makina te ‘Rruga e Kavajës’ në kryeqytet, Policia dhe zjarrfikësja në vendngjarje Foto ilustruese

Një makinë ka shpërthyer në flakë në ecje te “Rruga e Kavajës” në Tiranë.

Sipas Policisë, sot rreth orës 13:55, në rrugën e "Kavajës", një mjet ka marrë flakë në lëvizje, ku ka vetëm deme materiale. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0122971534729
array(1) { ["section"]=> string(112) "shperthen-ne-flake-ne-ecje-makina-te-rruga-e-kavajes-ne-kryeqytet-policia-dhe-zjarrfikesja-ne-vendngjarje-224111" }