Shpërthen në flakë në lëvizje makina e vëllait të ish-Presidentit Bujar Nishani, dyshimet e para (PAMJE NGA VENDNGJARJA - DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:47 31-10-2020 Shpërthen në flakë në lëvizje makina e vëllait të ish-Presidentit Bujar Nishani, dyshimet e para (PAMJE NGA VENDNGJARJA - DETAJE) Makina e vellait te Nishanit

Makina e Ilir Nishanit, vëlla i ish-presidentit Bujar Nishani ka shpërthyer në flakë në lëvizje e sipër në qytetin e Durrësit.

Mësohet se makina ka qenë duke lëvizur në zonën pranë pallatit të sportit “Ramazan Nalja” në Durrës, kur ka shpërthyer në flakë. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar. Paraprakisht bëhet me dije se shkak i flakëve mund të jetë bërë rrjedhja e gazit nga impianti.

Forcat zjarrfikëse kanë shkruar në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Mjeti tip Mercedes Benz ka qenë me impiant gazi. Ai ka thënë se që në orët e para të mëngejsit kur ka ndezur mjetin, ka ndjerë erë benzine dhe gazi.


Screenshot_14.jpg

Screenshot_15.jpg

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita e 17-të e grevës së grave naftëtare: Nëse Rama vjen para uzinës, dalim dhe negociojmë
Kërcënoi biznesmenin për 10 mijë euro, Gjykata e Tiranës lë në burg 31-vjeçarin (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.01275897026062
array(1) { ["section"]=> string(131) "shperthen-ne-flake-ne-levizje-makina-e-vellait-te-ish-presidentit-bujar-nishani-dyshimet-e-para-pamje-nga-vendngjarja-detaje-225896" }