Shpërthen në flakë pika e tregëtimit të bombolave të gazit, niset me urgjencë drejt spitalit punonjësi

Publikuar tek: aktualitet, më 09:30 08-01-2017 Shpërthen në flakë pika e tregëtimit të bombolave të gazit, niset me urgjencë drejt spitalit punonjësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shkodër ku një pikë tregëtimi bombolash gazi është përfshirë nga flakët duke lënë të plagosur punonjësin.

Ngjarja ka ndodhur në sheshin “Isa Boletini” në lagjen Perash dhe punonjësi emri i të cilit nuk bëhet me dije ëshrë transportuar me urgjencë në spital nga ku mësohet se ka marrë dëmtime në fytyrë, por  është jashtë rrezikut për jetën.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit dhe ka vënë nën kontroll flakët, por ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit të zjarrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia parandalon krimin në familje, pas një sherri 55-vjeçari tenton të vrasë me armë gruan (Emri)
Procedohet penalisht pronari i firmës së mirëmbajtjes të aksit rrugor Pogradec-Lin, akuzohet për shpërdorim detyre »
Article Logic
Execution time: 0.011683940887451
array(1) { ["section"]=> string(107) "shperthen-ne-flake-pika-e-tregetimit-te-bombolave-te-gazit-niset-me-urgjence-drejt-spitalit-punonjesi-64914" }