Shpërthen në lot moderatori i njohur shqiptar, çfarë i ndodhi në mes të emisionit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:55 23-02-2018 Shpërthen në lot moderatori i njohur shqiptar, çfarë i ndodhi në mes të emisionit (FOTO)

Nuk i ka mbajtur dot lotët në mes të emisionit ku ishte i ftuar.

Moderatori i njohur Rezear Xhaxhiu ishte i ftuar sot në emisionin “Kush vjen për drekë” nga Arjola Shehu, por një surprizë nga e bija e ka bërë që të shpërthejë në lot.

Vajza e tij, Loris, e cila jeton e studion në Paris prej disa kohësh i ka dedikuar të atit një video-mesazh, ku i kujton të shkuarën kur drekonin së bashku, pavarësisht impenjimeve të gjithësecilit.

Duket se supriza e ka prekur së tepërmi moderatorin e njohur, i cili siç edhe duket është emocionuar dhe ka shpërthyer në lot në mes të emisionit, ku ishte i ftuar bashkë me këngëtaren Valbona Mema.

 

83850-640-0-5a9016272777f.png

 

83851-640-0-5a9016272816e.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067729949951172
array(1) { ["section"]=> string(92) "shperthen-ne-lot-moderatori-i-njohur-shqiptar-cfare-i-ndodhi-ne-mes-te-emisionit-foto-111221" }