Shpërthen në lot pasi idhulli i tij përfundon garën, vogëlushi “shpërblehet” siç nuk ja kishte marrë mendja

Publikuar tek: bota, më 15:50 14-05-2017 Shpërthen në lot pasi idhulli i tij përfundon garën, vogëlushi “shpërblehet” siç nuk ja kishte marrë mendja

Janë shpallur fituesit e “Formula1”, garës së zhvilluar këtë të diel në Barcelonë. Vendin e parë e ka rrëmbyer Hamilton dhe vend i dytë është fituar nga gjermani i “Ferrarit” Vettel.

Por gjithë vëmendjen e garës e ka marr një vogëlush, teksa shihet duke qarë në momentin kur idhulli i tij Raikkonen përfundoi garën pas një përplasje që në start.

Fotoja e bërë virale ka mbërritur dhe në duart e Raikkone-s, i cili ka takuar vogëlushin në “box-e”, për ti hequr sadopak mërzinë. Pilot i Ferrarit ka shkrepur disa foto me tifozin e tij të zjarrt dhe në fund i ka dhuruar kapelen e tij.

Epo ja vlejti loti i derdhur për pilotin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si bëhen klikimet, shikimet dhe komentet false në këtë “fabrikë” kineze me 10 mijë telefona (Video)
Metoda për heqjen e tatuazheve i la kësaj vajze një plagë të tmerrshme në gjoks »
Article Logic
Execution time: 0.011346101760864
array(1) { ["section"]=> string(110) "shperthen-ne-lot-pasi-idhulli-i-tij-perfundon-garen-vogelushi-shperblehet-sic-nuk-ja-kishte-marre-mendja-78612" }