Shpërthen një makinë tek Kthesa e Kamzës, policia nis hetimet për ngjarjen

Publikuar tek: aktualitet, më 13:39 25-10-2020 Shpërthen një makinë tek Kthesa e Kamzës, policia nis hetimet për ngjarjen

Një makine tek Kthesa e Kamzës ka shpërthyer gjatë mbrëmjes së djeshme.

Sipas informacioneve për mediat, ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:20. Mësohet se makina në pronësi të Xh.A. ka qenë e parkuar në momentin që ka marrë flakë dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Polocia njofton se makina është përfshirë nga flakët si pasojë e  një difekti në pjesën e baterisë.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Gjatë natës, tek kthesa e Kamzës, si pasojë e një difekti në pjesën e baterisë ka marrë flakë mjeti i parkuar në përdorim nga shtetasi Xh.A. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta ktheu Kodin zgjedhor, Hajdari kërkon mbledhjen e Këshillit Politik: Një mundësi për të arritur një produkt që të gëzojë të gjitha palët
Shpërndante lëndë narkotike në Shkodër, arrestohet 38-vjeçari (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.01032280921936
array(1) { ["section"]=> string(83) "shperthen-nje-makine-tek-kthesa-e-kamzes-dyshohet-se-i-ishte-vendosur-tritol-225080" }