Shpërthen një zarf bombë me eksploziv, një person i plagosur

Publikuar tek: bota, më 12:50 16-03-2017 Shpërthen një zarf bombë me eksploziv, një person i plagosur

Shpërthen një zarf bombë dhe shkakton plagosjen e një personi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin francez, në Paris paraditen e sotme në zyrat e FMN-së. Mësohet se personi që ka marrë zarfin, u plagos pasi shpërtheu në momentin që e ka hapur atë.

Sipas autoriteteve të rendit të cilët shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes zarfi kishte përmbajtje eksplozivi, ndërsa ende nuk dihet ende se kush është autori. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tatimet e nxjerrin zbuluar Donald Trump, milioneri nuk pagoi taksat
Terror në Francë, një person qëllon me armë zjarri në shkollë, disa të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.010882139205933
array(1) { ["section"]=> string(65) "shperthen-nje-zarf-bombe-me-eksploziv-nje-person-i-plagosur-72098" }