Shpërthen Sadija: E pse qenka gabim që të nxjerr të dashurin në publik?! Ky është mashkulli im, jam krenare për të!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 06-02-2016 Shpërthen Sadija: E pse qenka gabim që të nxjerr të dashurin në publik?! Ky është mashkulli im, jam krenare për të! I dashuri i Sadije Berishës

Shpërthen Sadije Berisha, me sa duket pas komenteve negative që ka marrë lidhur me rrëfimin e saj dhe bërjen publike fotos së të dashurit.

“Nëse një grua është krenare për burrin e saj dhe paraqitjen e tij..A është moralisht gabim?! Kush e thotë këtë? Dhe pse? Ky është burri që dua dhe që përveç paraqitjes është dhe një person fantastic me zemrën e ëngjëllit dhe një model atëror që çdo fëmijë mund të kishte patur’’, shkruan Sadija.

Statusi i plotë:

‘’Thjesht duke pyetur…Pse na qenka OK për meshkujt të tregojnë femrat në publik? Një burrë xhelozohet nëse gruaja e tij i tregon pjesët intime dhe asetet fizike.

Nuk e bëj absolutisht për të konkuruar me asnjë!

Por nëse një grua është krenare me mashkullin e saj dhe paraqitjen e tij…A është moralisht gabim? Kush e thotë? Dhe pse? Duam ne t’I mësojmë vajzat tona që është Ok t’I shohin ato si dekorim? Ky është mashkulli që dua, kur ka qenë Mister Suedia 2000, por ai është shumë më shumë se paraqitja e tij, është një person fantastik me zemër ëngjëlli dhe një model atëror që çdo fëmijë mund të kishte patur’’

{gallery}sadijeberishaidashuri{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015105009078979
array(1) { ["section"]=> string(116) "shperthen-sadija-e-pse-qenka-gabim-qe-te-nxjerr-te-dashurin-ne-publik-ky-eshte-mashkulli-im-jam-krenare-per-te-31895" }