Shpërthen Shpëtim Gjika por s’dihet me kë e ka: E po kur ka gojë e flet ky për PS-në e Vlorës?!

Publikuar tek: politike, më 13:22 18-03-2016 Shpërthen Shpëtim Gjika por s’dihet me kë e ka: E po kur ka gojë e flet ky për PS-në e Vlorës?!

Shpërthen ish-kryetari i Bashkisë së Vlorës Shpëtim Gjika, por s’dihet me kë e ka.

‘’ E po kur ka gojë e flet ky për PS-në e Vlorës?! Mbaje gojën dhe mati mirë llafet kur të flasësh për PS e Vlorës or ti mik!’’, shkruan Gjika, teksa mendja të shkon te Edi Rama, Koço Kokëdhima dhe Dritan Leli.

“E po kur ka gojë e flet ky për PS-në e Vlorës?!

Nuk kanë qenë në letra anëtarët or ti mik, jo!

Kanë qenë në ballë të fushatave, të cilat, këta anëtarë, së bashku me militantët, simpatizantët dhe shumicën e qytetarëve të Vlorës, i kanë fituar bindshëm!

Me këtë PS të Vlorës u bëre deputet or ti mik!

Po me këtë PS të Vlorës fitove dhe zgjedhjet vendore të 2015 or ti mik!

Nuk është anëtarësi dhe Parti në letër, por reale dhe fituese or ti mik!

Mbaje gojën dhe mati mirë llafet kur të flasësh për PS e Vlorës or ti mik!

Një problem kishim ne anëtarësia e PS-së së Vlorës në kohë fushatash!

Nuk ta ulëm që nuk ta ulëm dot çmimin që na vije për të paguar slloganet e Partisë Socialiste në billboard-et e kompanisë tënde, or ti mik!!”, shkruan Gjika.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087571144104004
array(1) { ["section"]=> string(98) "shperthen-shpetim-gjika-por-s-dihet-me-ke-e-ka-e-po-kur-ka-goje-e-flet-ky-per-ps-ne-e-vlores-35416" }