Shpërthen vajza e njohur e ekraneve shqiptare: Po ju qenkeni rracista dhe hipokritë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 01-01-2017 Shpërthen vajza e njohur e ekraneve shqiptare: Po ju qenkeni rracista dhe hipokritë...

Bukuroshja e ekraneve shqiptare, Hueyda El Saied nuk kupton ç’domethënie ka urimi “Vit i Bardhë”. Përmes humorit e ironisë, Hueyda i thotë kësisoj ndjekësve të saj se janë rracista e hipokritë.

“Çfarë do të thotë një vit i ri i bardhë? Po ju qenkeni rracista dhe hipokritë. Se kur skuqeni nga dashuria e harroni të bardhën, kur zverdheni nga gripi mirupafshim e bardhë, e kur nxiheni nga nervat, ku është e bardha, ku? Hë jetohet pa dashuri, grip e nerv? Jooo, kështu që filloni të uroni me ngjyra se jeta vetëm bardh e zi nuk është”, përmbyll mesazhin e saj pikant Huyeda ndërsa uron Vitin e Ri 2017.

hy.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088858604431152
array(1) { ["section"]=> string(88) "shperthen-vajza-e-njohur-e-ekraneve-shqiptare-po-ju-qenkeni-rracista-dhe-hipokrite-64366" }