Shpërthen vullkani i rrezikshëm, pamje dramatike (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:01 05-02-2017 Shpërthen vullkani i rrezikshëm, pamje dramatike (Video)

Colima, një nga vullkanët më të rrezikshëm në botë ka shpërthyer dy ditë më parë duke çliruar hirin disa mijëra metra në ajër.

Vullkani që ndodhet në Meksikë është një nga më aktivët dhe monitorohet me kamera 24 orë, ndiqni pamjet e shpërthimit:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041023969650269
array(1) { ["section"]=> string(59) "shperthen-vullkani-i-rrezikshem-pamje-dramatike-video-67815" }