Shpërthen Ylli Rakipi, ofendon Erion Braçen ‘live’ nga emisioni i tij: Është një mi Facebook-u që më kërcënon

Publikuar tek: aktualitet, më 23:26 01-02-2018 Shpërthen Ylli Rakipi, ofendon Erion Braçen ‘live’ nga emisioni i tij: Është një mi Facebook-u që më kërcënon

Moderatori i emisionit “Të Paekspozuarit”, Ylli Rakipi gjatë debatit mes Armand Dukës dhe Bashkim Finos për kreun e FSHF-së, ka gjetur momentin të shfryjë te Erion Braçe.

Rakipi gjatë emisionit ka fyer deputetin socialist duke e quajtur “një mi facebook-u” që sipas tij e ka kërcënuar.

“Është një miku yt i gjatë sa një mi. Një mi Facebook-u që shkruan në Facebook dhe më drejtohet mua me fjalë kërcënuese dhe të ashpra. Unë po drejtoj një emision të balancuar dhe të drejtë dhe nuk mund të marrë fyerje e sharje të tilla", ka thënë Rakipi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spahiu zbulon prapaskenën e 2009-ës: Marrëveshjen e detit e rrëzuan amerikanët
Batuta dhe ngacmime, ja si sillen pas kamerave Fino, Duka, Blushi dhe Rakipi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011906862258911
array(1) { ["section"]=> string(112) "shperthen-ylli-rakipi-ofendon-erion-bracen-live-nga-emisioni-i-tij-eshte-nje-mi-facebook-u-qe-me-kercenon-108798" }