Shpërthen zjarr i madh në festivalin e famshëm Coachella

Publikuar tek: bota, më 18:10 15-04-2018 Shpërthen zjarr i madh në festivalin e famshëm Coachella

Një zjarr i madh ka rënë në ambientet ku po mbahet festivali i përvitshëm Coachella, në Kaliforni.

Sipas mediave vendase, zjarri ka rënë rreth 10 kilometra larg skenës kryesore dhe po përhapet me shpejtësi duke shkaktuar dëme të konsiderueshme. Nuk ka raportime për të plagosur.

Në Coachella performojnë çdo vit këngëtarët më të famshëm në botë, ndër ta edhe yjet e muzikës me origjinë shqiptare si Bebe Rexha dhe Rita Ora.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013443946838379
array(1) { ["section"]=> string(63) "shperthen-zjarr-i-madh-ne-festivalin-e-famshem-coachella-116995" }