Shpërthen zyrtarja e LSI kundër kryeprokurores Arta Marku: Bëjnë hajër ku*vat...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:41 22-12-2017 Shpërthen zyrtarja e LSI kundër kryeprokurores Arta Marku: Bëjnë hajër ku*vat...

Zgjedhja e kryeprokurores Arta Marku u kundërshtua shumë ashpër nga të gjithë anëtarët e opozitës, pavarësisht se kundër figurës së saj në veçanti nuk është thënë asgjë.

Një nga funksionaret e LSI, Elona Guri, këshilltare në Këshillin Bashkiak Tiranë ka lëshuar disa akuza dhe ironizime të forta në drejtim të kryeprokurores së re dhe Mazhorancës.

Me fjalë të rënda ofenduese Guri shkruan se jetojmë në kohën e maskarenjve.

Më poshtë postimi i Elona Gurit: 

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094540119171143
array(1) { ["section"]=> string(83) "shperthen-zyrtarja-e-lsi-kunder-kryeprokurores-arta-marku-bejne-hajer-ku-vat-104069" }