Shpërtheu si talenti i vitit, Lacio i trefishon rrogën Thoma Strakoshës

Publikuar tek: sport, më 17:19 26-12-2016 Shpërtheu si talenti i vitit, Lacio i trefishon rrogën Thoma Strakoshës

Portieri i Kombëtares kuqezi është shndërruar në faktor te Lacio. Thoma Strakosha konsiderohet si e ardhmja e portës bardhekaltër, ndërsa është shpallur edhe talenti i vitit nga “Laziochannel.it”.

Duke parë rritjen e portierit shqiptar dhe paraqitjet e tij në fushën e lojës, drejtuesit e klubit kryeqytetas kanë menduar t’ia trefishojnë rrogën Thoma Strakoshës.

Ai përfiton aktualisht, 100 mijë euro në sezon.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093619823455811
array(1) { ["section"]=> string(76) "shpertheu-si-talenti-i-vitit-lacio-i-trefishon-rrogen-thoma-strakoshes-63815" }