Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur mes tyre një fëmijë

Publikuar tek: bota, më 18:57 24-05-2019 Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur mes tyre një fëmijë Shperthimi i bombes ne qender te Lyon ne France

Një shpërthimi i fuqishëm bombe ka ndodhur në qytetin e Lyon në Francë.

Shpërthimi i bombës është bërë pranë një rruge këmbësorësh në zonën e Place Bellecour. Raportohet se ka të paktën 8 persona të plagosur, përfshirë edhe një fëmijë.

Mësohet se nga shpërthimi i bombës janë dëmtuar këmbësorë edhe nga grimca metalike.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011096954345703
array(1) { ["section"]=> string(64) "shperthim-bombe-ne-lion-8-te-plagosur-mes-tyre-nje-femije-165575" }