Shpërthim i fortë në parking, hidhet në erë makina e pronares së një televizioni (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 10:47 01-09-2018 Shpërthim i fortë në parking, hidhet në erë makina e pronares së një televizioni  (FOTOT) Makina e djegur

Një shpërthim i fortë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një parking, në afërsi të stadiumit të ekipit të klubit Cervena Zvezda.

Sipas mediave serbe, ishte vendosur eksploziv në makinën e drejtuese së televizionit serb ‘Tv Pink’ Dushica Jakovljeviç.

Sipas ‘Tanjug’, nuk ka pasur të lënduar, ndërsa makina është shkatërruar plotësisht. Gjithashtu, janë dëmtuar edhe disa makina në afërsi dhe dritaret e disa ndërtesave në afërsi. Ndërkaq, menjëherë zjarrfikësit dhe policia kanë shkuar në vendngjarje.

 

Dushica-Jakovljeviç.jpgshperthimi-3_.jpgmakina-e-djegur-2.pngmakina-e-djegur.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013714075088501
array(1) { ["section"]=> string(92) "shperthim-i-forte-ne-parking-hidhet-ne-ere-makina-e-pronares-se-nje-televizioni-fotot-132834" }