Shpërthim i fuqishëm me eksploziv në palestrën pranë Kopshtit Botanik

Publikuar tek: aktualitet, më 08:42 07-02-2017 Shpërthim i fuqishëm me eksploziv në palestrën pranë Kopshtit Botanik

Shpërthim i fuqishëm pranë në një palestër afër Kopshtit Botanik në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe dyshohet se bëhet fjalë për një shpërthim me lëndë plasëse të llojit eksploziv.

Eksplozivi ishte vendosur në parvazin e dritares së palestrës. Për fat të mirë raportohen vetëm dëme materiale ndërsa në vendin e ngjarjes ka shkuar me urgjencë grupi hetimor për të zbardhur të plota shkaqet dhe rrethanat e shpërthimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fondi i ekselencës, mundësi punësimi në 9 fusha: Afatet e aplikimit dhe kriteret
35-vjeçari tenton të vjedh gruan në autobusin e Kombinatit por e pëson keq »
Article Logic
Execution time: 0.0099940299987793
array(1) { ["section"]=> string(75) "shperthim-i-fuqishem-me-eksploziv-ne-palestren-prane-kopshtit-botanik-67955" }