Shpërthim i fuqishëm me tritol pranë një lokali në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 09:04 24-02-2020 Shpërthim i fuqishëm me tritol pranë një lokali në Elbasan Foto ilustruese

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Elbasanit.

 

Mësohet se shpërthimi  ka ndodhur në një lokal, ndëtsa ende nuk ka informacione për dëmet që ka shkaktuar.

Sakaq, dyshohet se bëhet fjalë për lëndën plasëse tritol.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018630027770996
array(1) { ["section"]=> string(65) "shperthim-i-fuqishem-me-tritol-prane-nje-lokali-ne-elbasan-196229" }