Shpërthim i fuqishëm në afërsi të aeroportit

Publikuar tek: bota, më 14:59 06-10-2016 Shpërthim i fuqishëm në afërsi të aeroportit

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur zonën në afërsi të aeroportit ‘Ataturk’ në Stamboll.

“Dogan” Agjensia turke e lajmeve raporton se nga ky shpërthim nuk konfirmohen viktima, por kanë mbetur të plagosur disa persona.

Ndërkohë sipas televizionit “NTV” ambulanca dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet kryemafiozi italian, vendi ku ishte fshehur torturoi policinë (VIDEO E OPERACIONIT)
“Hillary Clinton dorëhiqet nga gara”, shokohen amerikanët: Zoti na ndihmoftë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011331081390381
array(1) { ["section"]=> string(50) "shperthim-i-fuqishem-ne-afersi-te-aeroportit-55279" }