SHPËRTHIM i fuqishëm në afërsi të TEG-ut, flakët ‘përpijnë’ makinën (VIDEO nga VENDI I NGJARJES)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:42 12-06-2019 SHPËRTHIM i fuqishëm në afërsi të TEG-ut, flakët ‘përpijnë’ makinën (VIDEO nga VENDI I NGJARJES)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë.

Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al.

Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka shpëtuar dhe nuk raportohet për njerëz të lënduar.

Shpërthimi ka tronditur shoferët e tjerë të cilët po kalonin në këtë aks ndërsa për disa minuta është bllokuar qarkullimi.

Grupi i hetimit ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e këtij shpërthimi.

Newsbomb.al ju sjell pamjet si më poshtë:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02019190788269
array(1) { ["section"]=> string(98) "shperthim-i-fuqishem-ne-afersi-te-teg-ut-flaket-perpijne-makinen-video-nga-vendi-i-ngjarjes-167916" }