Shpërthim i fuqishëm në "fabrikën e kanabisit" në Londër, plagosen 5 persona (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 22:50 23-01-2017 Shpërthim i fuqishëm në

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Londër ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona.

Sipas “Daily Mail” shpërthimi ka ndodhur në një ‘fabrikë kanabisi” pranë një blloku apartamentesh në zonën e Hornchurch në lindje të Londrës.  Më shumë se 70 zjarrfikës u dërguan për shuarjen e flakëve.

Një person në vendngjarje, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, ka përshkruar të gjithë situatë. Ai ka rrëfyer për britmat e njerëzve dhe tmerrin e përjetuar.

Sipas tij zjarri është mund të jetë shkaktuar nga një incident ku llampat e shumta me gaz të cilat përdoren për ngrohjen dhe rritjen e bimëve mund të jenë vënë në kontakt me kanabisin duke shkaktuar shpërthimin. /Newsbomb.al/ 

3C6F484900000578-4149058-Locals_have_been_watching_the_drama_unfold_from_behind_a_police_-a-142_1485207038144.jpg3C6F445200000578-4149058-image-a-122_1485202390084.jpgyuft.jpg3C6F486900000578-4149058-Witnesses_said_debris_was_scattered_around_the_area_in_the_after-a-143_1485207045187.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Obama dha 221 milion dollar për Palestinën në orët e fundit si president
Publikohet foto e George H.W. Bush nga shtrati i spitalit, pranë i qëndron bashkëshortja Barbara »
Article Logic
Execution time: 0.011456966400146
array(1) { ["section"]=> string(85) "shperthim-i-fuqishem-ne-fabriken-e-kanabisit-ne-londer-plagosen-5-persona-video-66439" }