Shpërthim i fuqishëm në një club nate, plagosen të paktën 31 persona, burrë e grua autorë të dyshuar

Publikuar tek: bota, më 10:03 30-12-2017 Shpërthim i fuqishëm në një club nate, plagosen të paktën 31 persona, burrë e grua autorë të dyshuar

Një sulm terrorist është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në një club nate në Kolumbi.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë të paktën 31 persona që ishin prezent.

Sipas mediave vendase ngjarja ka ndodhur në lokalin e quajtur “Bora Bora” në Bajo Cauca, ndërsa autoritetet konfirmojnë se burrë e grua janë autorët e dyshuar të ngjarjes.

Kryebashkiaku bëri të ditur për gazetarët se pas verifikimeve paraprake, dy persona, një femër dhe një mashkull iu afruan ndërtetsës dhe u larguan më pas me shpejtësi pak para shpërthimit.

 

 


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarri në New York me 12 viktima, policia zbulon shkakun misterioz
E tmerrshme! Babai përdhunon 22 vjet vajzën dhe bën 8 fëmijë »
Article Logic
Execution time: 0.011808156967163
array(1) { ["section"]=> string(105) "shperthim-i-fuqishem-ne-nje-club-nate-plagosen-te-pakten-31-persona-burre-e-grua-autore-te-dyshuar-104912" }