Shpërthim i fuqishëm në një ndërtesë në New York, zbardhen dëshmitë e para

Publikuar tek: bota, më 10:33 29-06-2017 Shpërthim i fuqishëm në një ndërtesë në New York, zbardhen dëshmitë e para

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur gjatë orëve të fundit në New York.

Ngjarja ka ndodhur në një godinë banimi në lagjen Manhattan's Greenwich Village, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar ose jo.

Ndërkohë, re tymi kanë mbuluar zonën dhe turma njerëzisht janë mbledhur në rrugë.

Forcat zjarrfikëse po luftojnë për të shuar flakët e zjarrit, ndërsa dëshmitarët kanë treguar për policinë e mbërritur në vendin e ngjarjes se kanë dëgjuar një shpërtim para se të shihet tym në banesë.

“Është një situatë në zhvillim, për momentin nuk kemi raporte për të lënduar por do të lajmërojmë për detaje te mëtejshme ”, ka thënë një zëdhënës i policisë. 

auto_new-1_1498688696-679607514986896581498717677-1.jpg

auto_new_1498688721-622969814986896531498717676.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Italisë e Irlandës, i nxehti dhe thatësira përfshin edhe Britaninë e Madhe, emergjencë për furnizimin me ujë të pijshëm
E gjeni dot cila është motra e madhe? »
Article Logic
Execution time: 0.011440992355347
array(1) { ["section"]=> string(79) "shperthim-i-fuqishem-ne-nje-ndertese-ne-new-york-zbardhen-deshmite-e-para-84391" }