Shpërthim i fuqishëm në një restorant, vdesin 3 gra

Publikuar tek: bota, më 23:33 02-02-2019 Shpërthim i fuqishëm në një restorant, vdesin 3 gra

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Kalamata të Greqisë.

Tre gra kanë humbur jetën si pasojë e një shpërthimi në një restorant. Dyshohet se shkak ka qenë një bombol gazi në kuzhinë.

Sipas ‘ Protothema’, viktimat janë të moshës nga 35 deri në 50 vjeç.

Ndërkohë, policia greke ka njoftuar se në kohën e shpërthimit ishin edhe 5 klientë të cilët shpëtuan pa lëndime.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011877775192261
array(1) { ["section"]=> string(57) "shperthim-i-fuqishem-ne-nje-restorant-vdesin-3-gra-151347" }