Shpërthim i fuqishëm në një shkollë në Suedi

Publikuar tek: bota, më 17:03 02-02-2016 Shpërthim i fuqishëm në një shkollë në Suedi

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar në një shkollë sportive në qytetin Karlstad të Suedisë.

Disa zjarrfikëse dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje duke nisur hetimet për shkaqet e shpërthimit. Është ende e paqartë se çfarë e ka shkaktuar shpërthimin e fuqishëm që është dëgjuar disa kilometra larg duke shkaktuar dhe startimin e alarmit në automjete.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka njerëz të lënduar raporton “SVT News”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13956999778748
array(1) { ["section"]=> string(50) "shperthim-i-fuqishem-ne-nje-shkolle-ne-suedi-31565" }