Shpërthim i fuqishëm në Shën Petersburg, të paktën 14 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 18:41 27-12-2017 Shpërthim i fuqishëm në Shën Petersburg, të paktën 14 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një supermarket në Shën Petersburg të Rusisë, duke plagosur disa shitës dhe klientë.

Fillimisht u raportuar për katër të plagosur rëndë, ndërsa tani numri i të lënduarve ka shkuar në 14.

Sipas mediave lokale shkaku i shpërthimit është ende i paqartë, ndërsa policia po heton në pistën e një tentative vrasje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asteroidi i frikshëm në formë kafke po vjen sërish drejt Tokës
Stuhia e borës bllokon pjesën më të madhe të SHBA-ve, 90 cm rreshje intensive brenda 24 orëve »
Article Logic
Execution time: 0.011364936828613
array(1) { ["section"]=> string(71) "shperthim-i-fuqishem-ne-shen-petersburg-te-pakten-14-te-plagosur-104567" }